קוראים לתאגידים להרוג את מפלצת הפלסטיק המזהמת!
תאגידים יצרו מפלצת מפלסטיק שהורסת את כדור הארץ
 
מעל 90% מהפלסטיק שאי פעם יוצר מעולם לא מוחזר, אך עדיין לתאגידים יש תוכניות להגדיל באופן דרמטי את הייצור של אריזות פלסטיק. עד 2050, צפוי להיות 12 מיליארד טונות של פסולת פלסטיק בסביבות טבעיות.
 
אנשים החיים לאורך נהרות וחופים בדרום מזרח אסיה ובקהילות אחרות ברחבי העולם הם בין הניזוקים ביותר מזיהום הפלסטיק - והם לעתים קרובות אלה המואשמים במשבר זיהום הפלסטיק למרות שהם לא יצרו את הבעיה!
 
יותר מ -3 מיליון אנשים ברחבי העולם הצטרפו כבר למאבק של גרינפיס במטרה לדחוק תאגידים להפסיק לזהם את הפלנטה שלנו עם פלסטיק. וזה עובד. בגלל הלחץ הגובר מצד אנשים כמוך, תאגידים מתחילים סוף סוף להודות שהם חלק מהבעיה, והם מדברים על פתרונות. אבל אנחנו לא צריכים יותר לדבר - אנחנו צריכים פעולה ברורה, פעולה דחופה שתעצור את זיהום הפלסטיק עוד בהתחלה!
 
קראו לנסטלה, יוניליוור, קוקה קולה, פפסי, קולגייט, דנונה, ג'ונסון & ג'ונסון ומארס להיות שקופים בנוגע לכמה אריזות פלסטיק הם באמת מייצרים ולהיות ברורים יותר לגבי התוכניות שלהם להפחית את הכמות הזו. הגיע הזמן שהתאגידים האלו ישקיעו בדרכים חלופיות לשליחת המוצרים שלהם אלינו ויוציאו משימוש את האריזות החד פעמיות! החברות האלו יצרו מפלצת, ואנחנו לא מוכנים לאפשר למפלצת הפלסטיק לגדול יותר. אנחנו רוצים תוכניות קונקרטיות להפחתת השימוש, ואנחנו רוצים אותם עכשיו!
 
הוסיפו את שמכם כדי לבקש מהמנכ"לים של חברות אלו לעשות את החלק שלהם כדי לסיים את משבר זיהום הפלסטיק על ידי הכנת תוכניות קונקרטיות שיפחיתו את כמות אריזות פלסטיק אותם הם מייצרים!

מחסלים את מפלצת הפלסטיק!

למנכ"ל נסטלה, יוניליוור, קוקה קולה, פפסי, קולגייט, דנונה, ג'ונסון אנד ג'ונסון ומארס
 
אנחנו מחכים לתוכנית פעולה אמיתית שתפחית תוצרי הפלסטיק שלכם עכשיו!
 
אנו מפצירים בכם לעבוד עם גרינפיס ולפתח תוכניות קונקרטיות במטרה להוריד את ייצור אריזות הפלסטיק החד-פעמיות ולהשקיע בדרכים חלופיות למשלוח הסחורות שלכם שלא יסכנו את האוקיאנוסים או הקהילות שלנו ברחבי העולם. תהרגו את מפלצת מפלסטיק שיצרתם!
שם פרטי *
שם משפחה *
אימייל *
טלפון
כל הזכויות שמורות לגרינפיס ישראל 2019